GlobiFer® 14 mg

Šis produkts ir pieejams bez ārsta receptes, lai Jūs to lietotu kā uztura bagātinātāju. Taču, lai iegūtu vislabākos rezultātus, Jums tomēr jālieto GlobiFer® 14 mg piesardzīgi. Ja Jums ir vēl kādi jautājumi, jautājiet ārstam vai farmaceitam.

Norādījumi par GlobiFer® 14 mg lietošanu

• 1 tablete GlobiFer® 14 mg dienā, uzdzerot glāzi ūdens. Mijiedarbība ar uzturu vai dzērienu nav zināma.
• Ieteicams vismaz 3 mēnešu kurss. GlobiFer® 14 mg var turpināt lietot tik ilgi, cik nepieciešams. Konsultējieties ar ārstu.
• GlobiFer® 14 mg nesatur nekādas zāles vai hormonus un to ražo atbilstoši zāļu kvalitātes kontroles standartiem, kas pārsniedz tos, kādi ir nepieciešami uztura bagātinātājiem.
• GlobiFer® 14 mg nedrīkst lietot kā daudzveidīga, sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida aizvietotāju.
• Uzglabāt GlobiFer® 14 mg bērniem un mājdzīvniekiem neredzamā un nepieejamā vietā

Kāpēc tika izstrādāts GlobiFer® 14 mg?

GlobiFer® 14 mg ir viegls dzelzi saturošs uztura bagātinātājs situācijās, kad parastais uzturs nevar nodrošināt apmierinošu dzelzs saturu. Tas nodrošina organismu ar papildus dzelzi. Dzelzs ir būtiska minerālviela un tā ir svarīga vairākām organisma funkcijām. Dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos un tātad arī veicina normālu skābekļa transportēšanu organismā. Turklāt dzelzs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Ja dzelzs nav pietiekamā daudzumā, šīs funkcijas var tikt traucētas. Dzelzs palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Ja organismā nav vai ir mazi dzelzs krājumi, tas izraisa darbības traucējumus un nogurumu. Lai nodrošinātu labu veselību un labsajūtu, ir nepieciešams pietiekams dzelzs daudzums.

Kādēļ lietot GlobiFer® 14 mg?

Organisms pats nevar ražot dzelzi, bet ir atkarīgs no regulāras piegādes ar uzturu. Dažos gadījumos parastais uzturs nevar nodrošināt apmierinošu dzelzs saturu, kā rezultātā rodas dzelzs deficīts vai dzelzs deficīta anēmija. Dzelzs deficīts var izraisīt nogurumu, nemierīgo kāju sindromu, enerģijas trūkumu, matu izkrišanu, trauslus nagus, galvassāpes, elpas trūkumu, bālumu, samazinātu imunitāti, samazinātas darba spējas un sekmes skolā, nervozitāti, depresiju, bezmiegu, ātru sirdsdarbību, aukstas rokas/pēdas, reiboni un lēnu kognitīvo un sociālo attīstību bērnībā. GlobiFer®14 mg var lietot dzelzs deficīta gadījumā.

Kas atšķir GlobiFer® 14 mg no citiem dzelzs preparātiem?

GlobiFer® 14 mg ir viegls dzelzi saturošs uztura bagātinātājs. GlobiFer® 14 mg galvenā sastāvdaļa ir bagātināta hēma dzelzs, kas labi uzsūcas caur zarnām neatkarīga hemoglobīna metabolisma ceļā. GlobiFer® 14 mg efektivitāti neietekmē ne kuņģa skābums, ne arī uzturs vai dzērieni.
GlobiFer® 14 mg ir minimālas blakusparādības kuņģa-zarnu traktā, augsta biopieejamība un laba panesamība. Augsts uzsūkšanās un panesamības līmenis nodrošinās labāku efektivitāti un ieteicamais dzelzs un hemoglobīna līmenis tiks sasniegts ātrāk.

Kad ieteicams lietot GlobiFer® 14 mg?

GlobiFer® 14 mg var lietot situācijās, kad ir palielināts pieprasījums pēc dzelzs. GlobiFer® 14 mg ir laba alternatīva cilvēkiem, kuri lieto hēmu nesaturošu dzelzs uztura bagātinātāju un kuriem ir blakusparādības. Tas ir piemērots cilvēkiem, kas vecāki par 18 gadiem kā uzturvērtība, kas palīdz nodrošināt veselību un vitalitāti. GlobiFer®14 mg ir īpaši piemērots sievietēm, kuras plāno grūtniecību, sievietēm pirms menopauzes un gados vecākiem cilvēkiem. Lai gan GlobiFer® 14 mg nav paredzēts, lai aizstātu sabalansētu uzturu, tam var būt pozitīva ietekme, ja ir ievērojams pieprasījums pēc dzelzs, piem., augošiem bērniem, menstruāciju gadījumā, grūtniecēm un sportistiem, vai situācijās, kad ir uztura ierobežojumi, piem., svara zudums vai nav apetītes sakarā ar onkoloģisku ārstēšanu. GlobiFer® 14 mg ir piemērots arī apstākļos, kad ir asins zudums, piem., operācijas vai kuņģa-zarnu trakta slimības gadījumā.
Nelietojiet GlobiFer® 14 mg, ja Jums ir ne-dzelzs deficīta anēmija vai, ja Jums ir dzelzs pārslodze vai dzelzs izlietošanas traucējumi.

Vai GlobiFer® 14 mg var lietot vienlaikus ar zālēm?

Mēs iesakām sazināties ar ārstu vai farmaceitu, lai saņemtu konkrētu padomu par GlobiFer® 14 mg lietošanu kopā ar zālēm.

Vai GlobiFer® 14 mg lietošanas laikā ir kādas nevēlas blakusparādības?

Šis produkts satur dzelzi, kas, ja to lieto pārmērīgi, var būt kaitīga ļoti maziem bērniem. Dzelzs var izraisīt tumšus vai zaļas krāsas izkārnījumus. Tas ir normāli un par to nav jāraizējas. Ja novērojat jebkādas blakusparādības, lūdzu, pastāstiet par to ārstam vai farmaceitam. Nepārsniegt ieteicamo devu.

Ko satur GlobiFer® 14 mg?

GlobiFer® 14 mg ir dzelzi saturošs uztura bagātinātājs, kas palīdz nodrošināt Jūsu organisma nepieciešamību pēc dzelzs. GlobiFer® 14 mg nesatur lipekli. Aktīvās vielas ir sekojošas:

Vienā tabletē EC NRV % EC NRV
Dzelzs (kopā) 14 mg 14 mg 100%
Hemoglobīns 402 mg

EC NRV = European Community Nutrient Reference Values = Eiropas Kopienas uzturvielu atsauces vērtības

Sastāvdaļas:
Liellopu hemoglobīna pulveris, mikrokristāliskā celuloze, dzelzs (II) sulfāts, dikalcija fosfāta dihidrāts, polivinilpolipirolidons/krospovidons, taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīds, talks, polivinilspirts, titāna dioksīds, hidroksipropilmetilceluloze, dzelzs oksīdi, polietilēnglikols, polidekstroze, lecitīns (soja), vidējas ķēdes triglicerīdi, indigotīns.

Sīkāka informācija par GlobiFer® 14 mg

GlobiFer® 14 mg ir sarkanas apvalkotas kapsulveidīgas tabletes, kas iepakotas blisteros; 1 blisterī ir 20 tabletes; katrā kastītē ir 2 vai 5 blisteri.
Produkta derīguma termiņš ir 36 mēneši pēc ražošanas datuma. Nelietot GlobiFer® 14 mg pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz blistera un kastītes pēc norādes “Ieteicams līdz”. Derīguma termiņš attiecas uz norādītā mēneša pēdējo dienu.

Uzglabāt temperatūrā no 15 °C līdz 25 °C vēsā, sausā vietā. Sargāt no karstuma un mitruma. Neuzglabāt vannas istabā.

Ražotājs: Ražots Beļģijā GlobiFer Intl. Izplatītājs: Gedeon Richter Plc., Gyömrői út 19-21. 1103 Budapest, Ungārijaimgicon

Lietojot Globifer.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

Piekrītu