Dzelzs trūkums

Pirmās pazīmes
nogurums

Nogurums

Galvas reiboņi

Galvas reiboņi

Biežas galvassāpes

Biežas galvassāpes

Spēku izsīkums

Spēku izsīkums

Grūtniecēm

Dzelzs papildus uzņemšana grūtniecēm ir svarīga, lai kontrolētu dzelzs deficītu un anēmiju. Gan ikdienas, gan ik nedēļas dzelzs papildus uzņemšana ir pierādīta kā efektīva metode dzelzs deficīta anēmijas gadījumu samazināšanā, un tā veicina dzelzs līmeņa līdzsvaru grūtniecības laikā. GlobiFer kopā ar sabalansētu uzturu ir iespējams nodrošināt visu nepieciešamo dzelzi grūtniecei ar normālu dzelzs līmeni, lai viņa varētu saglabāt dzelzs līdzsvaru grūtniecības laikā, kā arī pēc dzemdībām.

Sievietes veselība

Sievietēm pastāv dzelzs deficīta risks, ja menstruāciju laikā asiņošana ir pārmērīga. Tas attiecas arī uz dzemdes asiņošanu premenopauzes vecumā. Dzelzs deficīts ietekmē ne tikai sievietes labsajūtu, bet arī ārējo izskatu. Dzelzs ir viens no elementiem, kas nepieciešams skaistai ādai, veselīgiem matiem un nagiem. GlobiFer unikālā hēma un nehēma dzelzs formula ļauj sievietēm saglabāt dzelzs līdzsvaru organismā ar minimālām blakus parādībām. Zems dzelzs līmenis grūtniecības laikā var negatīvi ietekmēt mātes veselību, kā arī, iespējams, izraisīt paliekošas sekas bērna attīstībā. [atsauce] Elmahaishi Wael M, Zwawa Alia A, Elmahaishi Asma M, et al. The Effectiveness and Tolerability of Globifer Forte (Haem Iron)

Veselībai un vitalitātei

Dzelzs ir minerālviela, kura nodrošina virkni nozīmīgu funkciju cilvēka organismā. GlobiFer var dot pozitīvu ietekmi, ja ir ievērojams pieprasījums pēc dzelzs, piem., augošiem bērniem, sportistiem,vai arī situācijās, kad ir uztura ierobežojumi, piem, svara zudums vai nav apetītes sakarā ar onkoloģisku ārstēšanu. Tāpat dzelzs papildināšana var būt nepieciešama pie asins zuduma, piem., operācijas vai kuņģa-zarnu trakta slimības gadījumā.


Nepieciešams palielināt
dzelzs saturu organismā?

Iepazīsti GlobiFer
icon

Lietojot Globifer.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.

Piekrītu